DEN PRVNÍ! 150508

Praha Letiště Václava Havla – 08.05.2015 07:20

Doprava na letiště byla bezproblémová. Dovezla nás Vaškova mamča se svým přítelem. Jeli jsme dvěma auty. Dorazili jsme asi 1 h a 20 min před odletem. Nervozita při odbavování trochu byla. Dlouhá cesta před námi. Ale zatím v ČR.

Letiště Václava Havla z vrchu

Nástup do letadla. Let probíhal celkem v poklidu. Do Frankfurtu to byla hodina letu. Přistání na zmíněném místě cca 8:30. Kdyby šel každý let takhle rychle byla by to úplná bomba.

Letiště Frankfurt – 08.05.2015 10:30

Další gejtu ve Frankfurtu jsme našli celkem v poklidu. Ještě zatím v dobré náladě po hodinovém letu jsme čekali na následný let do Atlanty.

Letiště Frankfurt
Letiště Frankfurt

Nástup do letadla. Další let už nebyl tak pohodový. Dostali jsme sedačky až na konci letounu. Přede mne (Pavla) zasedl jeden rozměrný černoušek a hned po startu sklopil sedačku. Pro mé nohy paráda. Ostatní měli celkem místa dosti dle libosti. Devíti hodinový let byl fakt úmorný. Už fakt nevím jak dlouho trval. 🙂 Možná to nebylo 9, ale 10 hodin. Delší let snad byl náš vůbec první let a to na Nový Zéland s přestupem v Soulu v Jižní Korei, celkem 12 hodin letu.

Blížíme k místu přistání. Přistání pilot fakt nějako neustál. Horší jsme fakt nezažily. Nevěděli jsme jestli přistál do pole nebo někomu na zahradu. Drncalo to skákalo to div tomu neupadli kolečka.

Konečně stojíme. 14:40 místního Atlantního času a 20:20 našeho ČR času. 🙂 Konečně na zemi. Uffffffff!

Letiště Atlanta – 08.05.2015 16:55

Polo spící se přesouváme k odletové gejtě k závěrečnému letu do Las Vegas. Už meleme z posledního a nikomu se nikam nechce. 🙂

Letiště Atlanta
Letiště Atlanta

V Atlantě jsme si museli ještě vyzvednou kufry a vyřídit víza. Na imigračním jsme si vybrali velice „příjemného“ týpka. Vedle postávající tmavší týpek se nám zdál že se moc vyptává. Tak jsme brali bílého. Nebo teda spíš tak na nás vyšla řada. Týpek amík vypadal, že ho to vyloženě baví, ale moc se nevyptával. Oskenoval nám všechny údy 🙂 a hodil do pasu razítko. Rozloučení neproběhlo. Vypadalo to, že by nás nejraději zastřelil na místě. 😀

Letiště Las Vegas – 08.05.2015 18:20

Už nelze ani přemýšlet. Nikdo už po nás naštěstí nic nechtěl. Chvíli jsme pátrali kde máme naše kufry. Ale po chvilce hledání a jízdě metrem nebo co to bylo jsme je našli. Pak už jen zajistit taxíka a hurá na motel. Na recepci v motelu z nás trochu byli zděšeni. Prý jestli vyznáváme islám bo co. Pak jsme pochopili, že někdo se jmenuje stejně jako já (Pavel). A že mají jen jednu rezervaci. Ale nakonec přeci jen všechno dobře dopadlo a pokoj byl náš. Po vybalení jsme zjistili, že Vaškův zabalený náklad se koupe v podivném moku. Vezl pro Toma pár plechovek piva a jedna z nich se v kufru nějako zdeformovala. 🙂 Asi vlivem opatrného zacházení některého letištního personálu. Chtěl to večer vše vyprat, ale nebylo kam pověsit prádlo. Tak jsme se mrkli na net po nějaké místní prádelně. Pár jich tu je v okolí do 5 km.

Letiště Las Vegas

22:00 místního času uleháme do postele a dáváme si zasloužený spánek.
Jen nějaký dobrák nechal na radio budíku v pokoji nastaven alarm na 00:00. Super probuzení. 🙂 Chvíli trvalo než jsme se otravujícího pípání zbavili.

Související příspěvky

This Post Has 3 Comments

  1. Zdravím, tohle je komentář.
    Chcete-li začít se schvalováním, úpravami a mazáním komentářů, pak si prohlédněte sekci Komentáře na nástěnce.
    Profilové obrázky komentujících vám přináší služba Gravatar.

Komentáře jsou uzavřeny