DEN TŘETÍ! 150510

Las Vegas – Super 8 Motel – 10.05.2015 05:00

Už zase nemůžeme spáti. Ten časový posun je pro nás takovou menší odměnou za ten super výlet. Snídaně úplně stejná jako předchozí den. Sladká až super sladká. No jsme zvědavi na zítra. Ale asi žádná razantní změna nenastane.

Po snídani výlet po stripu na druhou stranu. Ale nejprve následovala návštěva obřího ruského kola (High Roller). Vyhlídka byla úplně boží. Cesta kolem dokola trvá cca 30 minut. Dá se objednat i soukromá jízda. Jízda je pak unikátní tím, že s vámi spolu jede i barman s pojízdným barem. No někdo za námi si to tak zařídil. Hehe.

High Roller

Dále jsme pak obhlídli dalších pár kasín a nákupáků. Nákupní centra super. Foto přidám stojí za vidění. Došli jsme až k hotelu New York a vyfotili se ze sochou svobody. Všichni kromě mě vyrazili na horskou dráhu u hotelu. Prej první okamžiky jsou výborný, pak to byla hrůza. A byla to dost krátká jízda za cenu 14 dolarů/osoba.

New York hotel s horskou dráhou

Začínáme mít hladíka, tak se rozhlížíme, kde co by jsme hodili do úst. Mezi tím co hledáme se nám naskytla příležitost shlédnout parádní vodní show u hotelu Ballagio. Videozáznam máme, ale házím odkaz na lepší záznam. 🙂

Padne nám do noty taková malá pizzerie na stojáka. Picař tam dělal v průměru asi metrové pizzy. Každému z nás stačila 1/6. Trochu pálila, ale byla vynikající. Pak se konal návrat na hotel asi kolem 17:00.

Pin Up Pizza
Pin Up Pizza Girls

Následovala trocha odpočinku.

Plán na večer byl takový. Vedle v obchůdku jeden hot dog k večeři a jedno nealko pití. Zde nastalo rozdělění Já a Lucka kasíno. A Katka a Vašek bar vedle hotelu na pivko. U nás následovalo vyfocení nočního High Roller a nadále přesun do kasína na nějáká to roztočení automatu. Vybrali jsme si k našim hrátkám hotel Flamingo. Po chvilce zkoumání jsme si vybrali jeden automat.

Jedno z nemála kasin

Vhodili jsme 10 doláčů a ejhle, po pár točení nějaká radostná událost – výhra cca 50 dolarů. Zkoušeli jsme dále a vytáhli to na 90. Pak ještě zkouška a stáhlo nás to opět na 50. To jsme si vybrali. Tak že do plusu asi 40 dolarů. Paráda. Nám to stačí. Následoval přesun do motelu. Sprška a hají.

Související příspěvky