DEN JEDENÁCTÝ! 150518

VENTURA – MARINA – 18.05.2015 09:00

Zde se není moc o čem rozepisovat. Čeká nás celkem dlouhá štreka cca 600 km podél klikaté cesty podél pobřeží. Brzo ráno se nasnídáme a vyrážíme na cestu. Projíždíme ještě kousek pevniny a dorážíme na pobřeží. Myslím, že po snídani jsme zašli ještě na místní pláž. Byla to klidná část města, kterou jsme projížděli směrem k pláži. Pláž byla též úžasná, jen škoda, že jsme měli celkem kosu.

HW 1

Ale abych navázal. Pokračujeme po pobřeží směrem nahoru. Cestou zastavujeme na různých vyhlídkách. Pobřeží je fakt fantastické. V jedné části pobřeží se sluní pár rypoušů jak můžete vidět na pořízených fotkách.

HW 1
HW 1

Výhled na oceán perfektní. Občas vystoupáme skoro až k mrakům a kocháme se výhledem. Cesta nám moc neutíká. Nastal skoro večer a my vidíme jak zapadá sluníčko přímo do oceánu. Toto si nemůžeme nechat ujít. Zastavujeme na nejbližší vyhlídce. Rychle vytahuju stativ a montuju celé zařízení. Nějak se mi nedaří. Sluníčko už je půlkou ve vodě. Ale jo už to mám. Nastavuju a začínám fotit. Parádní fotky. Snad se dočkáte náhledu. 🙂

Západ slunce HW 1
Západ slunce HW 1

Již za noci dorážíme do motelu v Marině. Véča a spánek po strastiplné cestě. Další den nás čeká San Francisco. Celkem se na něj těšíme. A večer přejezd k dalšímu ubytování. Už se blížíme k Tomášovi. Je to už jen kousek od Rena. 🙂 On byl u nás hodně krát a my u něj ještě ani jednou.

Související příspěvky

Napsat komentář