DEN DRUHÝ! 150209

Las Vegas – Super 8 Motel – 09.05.2015 05:30

5:30 Už nemohu spáti. Postupně se probouzíme všichni nakonec v 7:30 i Lucka. Noc byla celkem fajn.

Super 8 Motel

Následovala snídaně ve vedlejším kasínu patřícímu k motelu. Samá sladká laskomina. Hned první snídaně a už by se z nás dal loupat perníček jak z perníkové chaloupky.

Po snídaní pro věci a hurá do prádelny. Jednu jme našli v China Town cca 5 km pěkně pěšky. Cesta byla dlouhá ale aspoň jsme se trochu pokochali pohledem na jinou část zdánlivě malého městečka Las Vegas. Konečně jsme dorazili jsem do prádelny! Po chvilce zkoumání obrovských praček a sušiček jsme se šli raději zeptat jak na to. Paráda. Pan nebo spíš kluk nám poradil a pak už se jen čekalo. Samo, že jsem vytvořili a zvěčnili nějaké naše grimasy. Vše bude k shlédnutí v galerii. Vypráno, usušeno. Čeká nás cesta Z5.

Las Vegas Chinatown

Po cestě zpět jsme se zastavili na obídek v místní China Town restauraci a pak už zmožení a najedení taxíkem na motel. Jen tak mimochodem na zpáteční cestě jsme si všimli, že kolemjedoucí řidiči aut a hlavně i taxikáři na nás stále čumí na nakonec i pokřikují jestli nechceme svézt. Bylo nám to divné, že se po chodníku moc lidí nepohybuje. Všichni jezdí autem. Hehe.

Uf konečné v hotelu. Taxikář nás stáhl o několik desítek dolarů. Následovala chvilka poezie u motelového bazénku. Sluníčko dnes pěkně pálí a já už růžovím. Tak to je konec dnešního dne. A nebo ne?

Las Vegas – Město – 09.05.2015 18:00

Tady trochu po slovensky. 😀

K večeru sme vyrazili do výru veľkomesta Las Vegas. Prešli sme kolem High Roller, potom sme prešli časť hlavnej ulice Strip Las Vegas Blv, kde sme si dali miešaný nápoj v nádobe podobnej váze – cca 2 litry. My s Pavlom sme ešte dostali o panáka naviac do nápoja, tak to malo grády… 🙂

Las Vegas Strip
Mapa

Okolo 21:00 sme viděli krásnu Volcan show – kombinácia vody s ohňom, máme to zaznamenané na videu…

Obhliadli sme si rozné kasina, je ich tu mraky, zajtra pokúsime šťastie. Uťahaní dlhými prechádzkami sme si skákli ešte vedľa motelu na hotdog a pak šup do posteľe.

Související příspěvky